20 Μαΐου, 2022
11 11 11 AM
Latest Post
ΝΕΑ ΜΕΓΑΛΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ CRETA CHAMPIONS 6Χ6 ΕΓΓΡΑΦΕΣ-ΕΝΑΡΞΗ ΝΕΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΓΓΡΑΦΕΣ-ΕΝΑΡΞΗ ΝΕΟΥ ΑΝΔΡΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΙΚΟΥ ΤΟ CALCETTO ΕΤΟΙΜΟ ΝΑ ΣΑΣ ΥΠΟΔΕΧΤΕΙ

Πρόγραμμα ΑΓΩΝΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ UNI-LEAGUE 6X6

 

Πλέον μπορείς να βλέπεις όλες τις ανακοινώσεις, την βαθμολογία, τους αγώνες και τα στατιστικά του τουρνουά “Calcetto UNILEAGUE Cup 6×6 ” από το νέο SoccerHub app! Κατέβασε την εφαρμογή από τον παρακάτω σύνδεσμο, κάνε σύνδεση και θα έχεις αυτόματα πρόσβαση στο τουρνουά!
https://tournamnts.page.link/K5nvYNFdy6bRjETv6

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ 14/04/22

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

UNILEAGUE 2021-2022

ΟΜΙΛΟΣ
1. CAMPARI F.C.
2. KOKA JUNIORS
3. RAKILLERS
4. SNAKES
5. ΕΛΑΜΕΣΑ
6. ΚΟΥΦΑΛΕΣ
7. ΠΙΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ
8. ΣΟΥΡΡΕΝ
9. ΤΡΕΛΟ U.O.C.
10.
Β   ΦΑΣΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΕΛΑΜΕΣΑ RAKILLERS
ΣΟΥΡΡΕΝ SNAKES
KOKA JUNIORS ΠΙΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ

3 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ (ΜΟΝΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ)

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΔΕΥΤΕΡΑ 11/04/22 20:20 Α  ΣΟΥΡΡΕΝ – KOKA JUNIORS 7-7
ΠΕΜΠΤΗ 14/04/22 20:20 Β SNAKES– ΠΙΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ 7-8

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΔΕΥΤΕΡΑ 02/05/22 21:00 Α ΣΟΥΡΡΕΝ –  ΕΛΑΜΕΣΑ 5-3
ΔΕΥΤΕΡΑ 02/05/22 22:00 Β RAKILLERS SNAKES 4-7

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΠΕΜΠΤΗ 05/05/22 20:00 Α ΕΛΑΜΕΣΑ KOKA JUNIORS 8-7
ΠΕΜΠΤΗ 05/05/22 21:15 Β RAKILLERS -ΠΙΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ 7-2

ΟΙ ΠΡΩΤΟΙ ΤΩΝ ΔΥΟ ΟΜΙΛΩΝ ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΣΤΑ ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ.

ΟΙ ΔΕΥΤΕΡΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΤΡΙΤΟΙ ΤΩΝ ΟΜΙΛΩΝ ΠΑΙΖΟΥΝ PLAYOFFS NOK AOYT

ΝΟ. ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΩΝ ΝΟΚ ΑΟΥΤ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΣΚΟΡ
A. ΔΕΥΤΕΡΑ 09/05/22 22:00 ΕΛΑΜΕΣΑ  VS ΠΙΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ
Β. ΔΕΥΤΕΡΑ 09/05/22 21:00 SNAKES  VS  KOKA JUNIORS
ΝΟ. ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΗΜΙΤΕΛΙΚΩΝ ΝΟΚ ΑΟΥΤ ΣΚΟΡ
1. ΔΕΥΤΕΡΑ 16/05/22 22:00 ΣΟΥΡΡΕΝ VS ΝΙΚΗΤΗΣ A
2. ΔΕΥΤΕΡΑ 16/05/22 21:00 RAKILLERS VS ΝΙΚΗΤΗΣ B
ΝΟ. ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΣΚΟΡ
Α. ΔΕΥΤΕΡΑ 23/05/22 20:00 ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 1 VS ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 2
ΝΟ. ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΣΚΟΡ
Β. ΔΕΥΤΕΡΑ 23/05/22 22:00 ΝΙΚΗΤΗΣ 1 VS ΝΙΚΗΤΗΣ 2
ΝΟ. ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΣΚΟΡ
Β. ΔΕΥΤΕΡΑ 23/05/22 21:00 ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Α VS ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Β (ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΩΝ)

 

 

 

ΤΟ ΠΛΗΡΕΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Α ΦΑΣΗ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΠΕΜΠΤΗ 27/01/22 20:45 KOKA JUNIORS – ΤΡΕΛΟ U.O.C. 3-9
ΤΕΤΑΡΤΗ02/02/22 20:00 ΕΛΑΜΕΣΑ – ΚΟΥΦΑΛΕΣ 3-0
ΤΕΤΑΡΤΗ 09/02/22 20:00 SNAKES – ΠΙΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ 11-6
ΤΕΤΑΡΤΗ 09/03/22 20:00 RAKILLERS – ΣΟΥΡΡΕΝ 3-0
ΡΕΠΟ CAMPARI F.C.  
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28/01/22 22:20 RAKILLERS – ΚΟΥΦΑΛΕΣ 8-1
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 04/02/22 20:00 SNAKES – ΕΛΑΜΕΣΑ 4-15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 11/02/22 18:45 CAMPARI F.C. – ΤΡΕΛΟ U.O.C. 3-9
ΔΕΥΤΕΡΑ21/02/22 20:00 KOKA JUNIORS – ΠΙΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ 10-11
ΡΕΠΟ ΣΟΥΡΡΕΝ  
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΤΕΤΑΡΤΗ02/02/22 19:00 ΤΡΕΛΟ U.O.C. – ΠΙΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ 9-5
ΔΕΥΤΕΡΑ 07/02/22 20:00 ΕΛΑΜΕΣΑ – KOKA JUNIORS 6-5
ΔΕΥΤΕΡΑ 14/02/22 20:00 RAKILLERS – SNAKES 13-5
ΤΕΤΑΡΤΗ09/03/22 23:00 CAMPARI F.C. – ΣΟΥΡΡΕΝ 0-3
ΡΕΠΟ ΚΟΥΦΑΛΕΣ  
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΔΕΥΤΕΡΑ31/01/22 19:30 CAMPARIF.C. – ΠΙΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ 12-1
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 04/02/22 19:00 RAKILLERS KOKA JUNIORS 6-9
ΔΕΥΤΕΡΑ07/02/22 19:00 ΣΟΥΡΡΕΝ -ΚΟΥΦΑΛΕΣ 3-0
ΚΥΡΙΑΚΗ 13/02/22 18:45 ΤΡΕΛΟ U.O.C. – ΕΛΑΜΕΣΑ 3-11
ΡΕΠΟ SNAKES  
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28/01/22 20:00 ΕΛΑΜΕΣΑ –ΠΙΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ 18-4
ΔΕΥΤΕΡΑ31/01/22 20:30 SNAKES – ΣΟΥΡΡΕΝ 4-7
ΤΡΙΤΗ08/02/22 20:00 ΚΟΥΦΑΛΕΣ –CAMPARIF.C. 0-3
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ11/03/22 23:00 RAKILLERS – ΤΡΕΛΟ U.O.C. 3-0
ΡΕΠΟ KOKA JUNIORS  
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΔΕΥΤΕΡΑ 07/02/22 19:00 ΚΟΥΦΑΛΕΣ – SNAKES 0-3
ΤΕΤΑΡΤΗ 16/02/22 20:00 RAKILLERS – ΠΙΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ 11-5
ΠΕΜΠΤΗ 17/02/22 20:15 CAMPARIF.C. – ΕΛΑΜΕΣΑ 5-10
ΔΕΥΤΕΡΑ21/02/22 19:15 ΣΟΥΡΡΕΝ – KOKA JUNIORS 8-14
ΡΕΠΟ ΤΡΕΛΟ U.O.C.  
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΤΡΙΤΗ 15/03/22 22:30 RAKILLERS -ΕΛΑΜΕΣΑ 4-14
ΔΕΥΤΕΡΑ 14/03/22 19:00 ΤΡΕΛΟ U.O.C. – ΣΟΥΡΡΕΝ 0-3
ΤΕΤΑΡΤΗ 16/03/22 21:00 CAMPARI F.C. -SNAKES 0-3
ΚΟΥΦΑΛΕΣ – KOKA JUNIORS 0-3
ΡΕΠΟ ΠΙΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ  
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΔΕΥΤΕΡΑ28/02/22 19:00 ΠΙΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ -ΣΟΥΡΡΕΝ 8-11
ΔΕΥΤΕΡΑ28/02/22 20:00 SNAKES KOKA JUNIORS 8-3
ΤΡΙΤΗ01/03/22 22:00 CAMPARI F.C. -RAKILLERS 0-3
ΤΡΕΛΟU.O.C. – ΚΟΥΦΑΛΕΣ 3-0
ΡΕΠΟ ΕΛΑΜΕΣΑ  
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΤΕΤΑΡΤΗ23/02/22 19:00 ΕΛΑΜΕΣΑ – ΣΟΥΡΡΕΝ 9-2
ΤΕΤΑΡΤΗ 02/03/22 20:00 ΤΡΕΛΟ U.O.C. – SNAKES 0-3
ΠΕΜΠΤΗ 03/03/22 21:00 CAMPARI F.C. – KOKA JUNIORS 0-3
ΚΟΥΦΑΛΕΣ – ΠΙΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ 0-3
ΡΕΠΟ RAKILLERS  
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΤΕΤΑΡΤΗ 16/03/22 20:00 ΠΙΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ– SNAKES 6-10
ΤΕΤΑΡΤΗ 30/03/22 20:20 ΣΟΥΡΡΕΝ- RAKILLERS 2-5
ΤΡΕΛΟ U.O.C.– KOKA JUNIORS 0-3
ΚΟΥΦΑΛΕΣ – ΕΛΑΜΕΣΑ 0-3
ΡΕΠΟ CAMPARI F.C.  
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΤΡΙΤΗ 08/03/22 20:00 ΠΙΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ– KOKA JUNIORS 3-0
ΠΕΜΠΤΗ 10/03/22 20:00 ΕΛΑΜΕΣΑ– SNAKES 15-5
ΤΡΕΛΟ U.O.C. – CAMPARI F.C. 0-0
ΚΟΥΦΑΛΕΣ- RAKILLERS 0-3
ΡΕΠΟ ΣΟΥΡΡΕΝ  
12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΤΕΤΑΡΤΗ06/04/22 20:00 SNAKES RAKILLERS 5-18
ΔΕΥΤΕΡΑ04/04/22 20:00 KOKA JUNIORS –ΕΛΑΜΕΣΑ 5-10
ΠΙΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ – ΤΡΕΛΟ U.O.C. 3-0
ΣΟΥΡΡΕΝ -CAMPARI F.C. 3-0
ΡΕΠΟ ΚΟΥΦΑΛΕΣ  
13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΔΕΥΤΕΡΑ 21/03/22 20:00 KOKA JUNIORS RAKILLERS 2-6
ΠΙΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ –CAMPARIF.C. 3-0
ΕΛΑΜΕΣΑ – ΤΡΕΛΟ U.O.C. 3-0
ΚΟΥΦΑΛΕΣ -ΣΟΥΡΡΕΝ 0-3
ΡΕΠΟ SNAKES  
14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΤΕΤΑΡΤΗ 23/03/22 20:00 ΣΟΥΡΡΕΝ -SNAKES 10-5
ΤΕΤΑΡΤΗ 30/03/22 19:00 ΠΙΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ –ΕΛΑΜΕΣΑ 5-16
ΤΡΕΛΟ U.O.C. – RAKILLERS 0-3
CAMPARI F.C. – ΚΟΥΦΑΛΕΣ 0-0
ΡΕΠΟ KOKA JUNIORS  
15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΔΕΥΤΕΡΑ 14/03/22 20:00 KOKA JUNIORS –ΣΟΥΡΡΕΝ 3-0
ΤΕΤΑΡΤΗ 23/03/22 22:15 ΠΙΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ- RAKILLERS 3-0
ΕΛΑΜΕΣΑ –CAMPARI F.C. 3-0
SNAKES -ΚΟΥΦΑΛΕΣ 3-0
ΡΕΠΟ ΤΡΕΛΟ U.O.C.  
16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΕΛΑΜΕΣΑ- RAKILLERS 9-6
SNAKES -CAMPARI F.C. 3-0
ΣΟΥΡΡΕΝ – ΤΡΕΛΟ U.O.C. 3-0
KOKA JUNIORS –ΚΟΥΦΑΛΕΣ 3-0
ΡΕΠΟ ΠΙΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ  
17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΔΕΥΤΕΡΑ 28/03/22 20:00 KOKA JUNIORS SNAKES 3-8
ΤΡΙΤΗ 05/04/22 22:30 ΣΟΥΡΡΕΝ -ΠΙΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ 7-5
RAKILLERS-CAMPARI F.C. 3-0
ΚΟΥΦΑΛΕΣ – ΤΡΕΛΟ U.O.C. 0-0
ΡΕΠΟ ΕΛΑΜΕΣΑ  
18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΔΕΥΤΕΡΑ 21/03/22 19:00 ΣΟΥΡΡΕΝ – ΕΛΑΜΕΣΑ 3-6
SNAKES– ΤΡΕΛΟ U.O.C. 3-0
KOKA JUNIORS – CAMPARI F.C. 3-0
ΠΙΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ – ΚΟΥΦΑΛΕΣ 3-0
ΡΕΠΟ RAKILLERS  

OΙ ΟΜΑΔΕΣ ΚΟΥΦΑΛΕΣ ΚΑΙ CAMPARIF.C. ΑΠΟΒΛΗΘΗΚAN ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ.  Η ΟΜΑΔΑ ΤΡΕΛΟ U.O.C. ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ.