Πρόγραμμα ΦΟΙΤΗΤΙΚΟ UNI-LEAGUE 6X6

UNI-league 2019-2020 ASA CALCETTO

ΟΜΑΔΕΣ ΟΜΙΛΟΥ

1.     ΕΑΡ  (ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ)

8.        ΟΚΕΥ (ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ)

2.     ΜΠΕΚΡΙΑΚΟΣ (ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ)

9.        EVOLUTION  (ΤΕΙ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ)

3.   Η.Δ.Τ. (ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ)

10.     ΑΨΥΧΟΛΟΓΗΤΟΙ (ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ)

4.      TAKI TAKI  (ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ)    

11. .       ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ  (ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΙ)

5.        ΕΛΑΜΕΣΑ  (ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ)

12.         RAKILLERS   (ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ)

6.        ΠΗΓΑΣΟΣ   (ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ) 

13.         ΛΑΣ ΠΑΛΤΑΣ (ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ)

7.      ΑΛΚΟΟΛΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ   (ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ)

 

ΤΟ ΠΛΗΡΕΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΤΡΙΤΗ 14/01/20 23:00 ΜΠΕΚΡΙΑΚΟΣ – ΕΑΡ 3-15
ΠΕΜΠΤΗ 16/01/20 20:00 ΑΨΥΧΟΛΟΓΗΤΟΙΑΛΚΟΟΛΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 8-5
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17/01/20 20:00 ΠΗΓΑΣΟΣ – ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ 12-6
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17/01/20 23:10 EVOLUTION – ΟΚΕΥ 9-3
ΔΕΥΤΕΡΑ 20/01/20 19:20 ΛΑΣ ΠΑΛΤΑΣ – TAKI TAKI 3-0
ΠΕΜΠΤΗ 23/01/20 20:00 RAKILLERS – ΕΛΑΜΕΣΑ 4-7
ΡΕΠΟ Η.Δ.Τ.
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΤΡΙΤΗ 21/01/20 19:50 RAKILLERS ΑΛΚΟΟΛΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 17-3
ΤΡΙΤΗ 21/01/20 23:00 ΕΑΡΗ.Δ.Τ. 0-3
ΠΕΜΠΤΗ 23/01/20 18:45 ΛΑΣ ΠΑΛΤΑΣ  ΠΗΓΑΣΟΣ 6-5
ΠΕΜΠΤΗ 23/01/20 21:00 TAKI TAKI  ΜΠΕΚΡΙΑΚΟΣ 4-5
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 24/01/20 23:00 ΑΨΥΧΟΛΟΓΗΤΟΙEVOLUTION 0-3
ΤΕΤΑΡΤΗ 26/02/20 21:00 ΟΚΕΥΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ 5-13
ΡΕΠΟ ΕΛΑΜΕΣΑ
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΔΕΥΤΕΡΑ 27/01/20 23:00 ΕΑΡ ΟΚΕΥ 8-3
ΤΡΙΤΗ 28/01/20 21:00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ – – ΕΛΑΜΕΣΑ 7-3
ΤΡΙΤΗ 28/01/20 23:00 Η.Δ.Τ.ΛΑΣ ΠΑΛΤΑΣ 3-0
ΤΕΤΑΡΤΗ 29/01/20 21:00 ΠΗΓΑΣΟΣ – – ΑΨΥΧΟΛΟΓΗΤΟΙ 16-2
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 31/01/20 22:30 EVOLUTIONΑΛΚΟΟΛΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 3-0
ΔΕΥΤΕΡΑ 10/02/20 20:00 TAKI TAKI  RAKILLERS 6-12
ΡΕΠΟ ΜΠΕΚΡΙΑΚΟΣ
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΤΡΙΤΗ 04/02/20 21:00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ – – Η.Δ.Τ. 4-4
ΤΡΙΤΗ 04/02/20 23:00 ΕΑΡ ΑΛΚΟΟΛΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 3-0
ΤΕΤΑΡΤΗ 12/02/20 22:00 ΠΗΓΑΣΟΣ – – ΟΚΕΥ 10-3
ΠΕΜΠΤΗ 13/02/20 21:00 EVOLUTIONΕΛΑΜΕΣΑ 11-2
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 14/02/20 22:20 RAKILLERSΜΠΕΚΡΙΑΚΟΣ 3-7
    TAKI TAKI  ΑΨΥΧΟΛΟΓΗΤΟΙ 3-0
ΡΕΠΟ ΛΑΣ ΠΑΛΤΑΣ
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΔΕΥΤΕΡΑ 17/02/20 20:00 RAKILLERSΛΑΣ ΠΑΛΤΑΣ 4-13
ΤΡΙΤΗ 18/02/20 23:00 EVOLUTION Η.Δ.Τ. 6-6
ΤΡΙΤΗ 25/02/20 21:00 ΕΑΡ ΠΗΓΑΣΟΣ 14-6
ΔΕΥΤΕΡΑ 23/03/20 22:00 TAKI TAKI  – – ΟΚΕΥ 0-3
    ΑΛΚΟΟΛΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ    ΕΛΑΜΕΣΑ 0-3
    ΜΠΕΚΡΙΑΚΟΣ – – ΑΨΥΧΟΛΟΓΗΤΟΙ 3-0
ΡΕΠΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΔΕΥΤΕΡΑ 10/02/20 19:00 ΛΑΣ ΠΑΛΤΑΣ  – – ΕΛΑΜΕΣΑ 8-4
ΤΡΙΤΗ 11/02/20 20:00 ΑΛΚΟΟΛΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ    ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ 0-3
ΤΡΙΤΗ 11/02/20 23:00 ΕΑΡ EVOLUTION 10-3
ΤΕΤΑΡΤΗ 19/02/20 21:00 RAKILLERSΠΗΓΑΣΟΣ 0-3
ΤΡΙΤΗ 25/02/20 21:00 ΜΠΕΚΡΙΑΚΟΣΗ.Δ.Τ. 14-17
    ΟΚΕΥ – – ΑΨΥΧΟΛΟΓΗΤΟΙ 3-0
ΡΕΠΟ TAKI TAKI 
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΠΕΜΠΤΗ 27/02/20 21:00 ΜΠΕΚΡΙΑΚΟΣ – – ΕΛΑΜΕΣΑ 5-6
ΤΡΙΤΗ 03/03/20 21:00 EVOLUTION ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ 3-6
ΤΕΤΑΡΤΤΗ 04/03/20 22:00 RAKILLERSΟΚΕΥ 9-10
ΔΕΥΤΕΡΑ 09/03/20 22:00 TAKI TAKI  – – Η.Δ.Τ. 0-3
    ΑΛΚΟΟΛΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ    ΛΑΣ ΠΑΛΤΑΣ   0-3
    ΕΑΡ ΑΨΥΧΟΛΟΓΗΤΟΙ 3-0
ΡΕΠΟ ΠΗΓΑΣΟΣ
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΔΕΥΤΕΡΑ 24/02/20 20:00 ΛΑΣ ΠΑΛΤΑΣ  – – ΟΚΕΥ 3-0
ΤΕΤΑΡΤΗ 26/02/20 22:00 RAKILLERSEVOLUTION 4-10
ΤΡΙΤΗ 03/03/20 21:30 ΕΛΑΜΕΣΑ – Η.Δ.Τ. 0-3
ΠΕΜΠΤΗ 05/03/20 21:00 ΕΑΡTAKI TAKI  3-0
    ΑΨΥΧΟΛΟΓΗΤΟΙΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ 0-3
    ΜΠΕΚΡΙΑΚΟΣΠΗΓΑΣΟΣ  
ΡΕΠΟ ΑΛΚΟΟΛΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ  
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΔΕΥΤΕΡΑ 10/03/20 22:00 ΕΑΡΕΛΑΜΕΣΑ 10-2
ΤΡΙΤΗ 10/03/20 22:00 ΜΠΕΚΡΙΑΚΟΣ – – ΟΚΕΥ 7-12
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 06/03/20 21:00 TAKI TAKI  ΠΗΓΑΣΟΣ 0-3
    ΑΛΚΟΟΛΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ    Η.Δ.Τ. 0-3
    ΛΑΣ ΠΑΛΤΑΣ  – – ΑΨΥΧΟΛΟΓΗΤΟΙ 3-0
    RAKILLERSΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ  
ΡΕΠΟ EVOLUTION
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΠΕΜΠΤΗ 27/02/20 21:00 TAKI TAKI  – – ΕΛΑΜΕΣΑ 0-6
ΤΕΤΑΡΤΗ  11/03/20 21:00 EVOLUTIONΛΑΣ ΠΑΛΤΑΣ   5-2
ΤΕΤΑΡΤΗ  11/03/20 22:00 ΕΑΡ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ 9-5
    ΑΛΚΟΟΛΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ    ΜΠΕΚΡΙΑΚΟΣ 0-3
    RAKILLERS – – ΑΨΥΧΟΛΟΓΗΤΟΙ 3-0
    ΠΗΓΑΣΟΣΗ.Δ.Τ.  
ΡΕΠΟ ΟΚΕΥ
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΠΕΜΠΤΗ 19/03/20 21:00 TAKI TAKI  – – EVOLUTION 0-3
    ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΛΚΟΟΛΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 3-0
    ΑΨΥΧΟΛΟΓΗΤΟΙΗ.Δ.Τ. 0-3
    ΕΑΡ ΛΑΣ ΠΑΛΤΑΣ    
    ΜΠΕΚΡΙΑΚΟΣ – – ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ  
    ΟΚΕΥΕΛΑΜΕΣΑ  
ΡΕΠΟ RAKILLERS
12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΔΕΥΤΕΡΑ 24/02/20 21:00 TAKI TAKI  – – ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ 6-13
ΤΕΤΑΡΤΗ 11/03/20 21:00 RAKILLERSΗ.Δ.Τ. 0-3
    ΟΚΕΥ – ΑΛΚΟΟΛΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 3-0
    ΑΨΥΧΟΛΟΓΗΤΟΙΕΛΑΜΕΣΑ 0-3
    ΜΠΕΚΡΙΑΚΟΣ – – ΛΑΣ ΠΑΛΤΑΣ    
    EVOLUTION ΠΗΓΑΣΟΣ  
ΡΕΠΟ ΕΑΡ
13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
    ΕΛΑΜΕΣΑ – – ΠΗΓΑΣΟΣ  
    Η.Δ.Τ.– – ΟΚΕΥ  
    ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙΛΑΣ ΠΑΛΤΑΣ  
    EVOLUTION ΜΠΕΚΡΙΑΚΟΣ  
    ΕΑΡ RAKILLERS  
    ΑΛΚΟΟΛΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ    TAKI TAKI  0-3
ΡΕΠΟ ΑΨΥΧΟΛΟΓΗΤΟΙ