Πρόγραμμα ανδρικό 6χ6

CALCETTO CUP 6X6 ΑΝΔΡΙΚΟ ΧΕΙΜΩΝΑΣ 2020-2021

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΝΟΚ ΑΟΥΤ

ΝΟ. ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ PLAY OFFS ΝΟΚ ΑΟΥΤ ΣΚΟΡ
1.   BACA JUNIORS –  ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ 6-0
2.   ALPHA FM 104,7 –  FRAOULES 6-0
3.   ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ –  ΔΑΣΚΑΛΟΙ 6-0
4.   OUTSIDERS –  ΑΚ-47 6-0
5.   CRETA SECURITY –  ΚΡΕΠΑΛ 6-0
6. ΔΕΥΤΕΡΑ 19/07/21 21:00 ΚΡΟΥΣΜΑΤΑ F.C.  LOCK CAFE  
ΝΟ. ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΩΝ ΝΟΚ ΑΟΥΤ ΣΚΟΡ
A. ΤΡΙΤΗ 20/07/21 22:00 ΕΘΝΙΚΟΣ –  ΝΙΚΗΤΗΣ 6
Β. ΠΕΜΠΤΗ 22/07/21 21:20 PLATANOS TOURS –   CRETA SECURITY
Γ. ΤΡΙΤΗ 20/07/21 21:00 BACA JUNIORS  –   OUTSIDERS
Δ. ΤΕΤΑΡΤΗ 21/07/21 22:00 ALPHA FM 104,7   –   ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ
ΝΟ. ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΗΜΙΤΕΛΙΚΩΝ ΝΟΚ ΑΟΥΤ ΣΚΟΡ
1. 26/07-30/07 ΝΙΚΗΤΗΣ Α – ΝΙΚΗΤΗΣ Δ
2. 26/07-30/07 ΝΙΚΗΤΗΣ Β – ΝΙΚΗΤΗΣ Γ
ΝΟ. ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΣΚΟΡ
Α. ΤΕΤΑΡΤΗ 04/08/21 21:00 ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 1 – ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 2
ΝΟ. ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΣΚΟΡ
Β. ΤΕΤΑΡΤΗ 04/08/21 22:00 ΝΙΚΗΤΗΣ 1 – ΝΙΚΗΤΗΣ 2
ΟΜΙΛΟΣ
1. ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ
2. ΕΘΝΙΚΟΣ
3. BACΑ JUNIORS
4. ΚΡΟΥΣΜΑΤΑ F.C.
5. CRETA SECURITY
6. FRAOULES
7. ΔΑΣΚΑΛΟΙ
8. ALPHA FM 104,7
9. LOCK CAFE
10. ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ
11.OUTSIDERS
12. ΑΚ-47
13. PLATANOS TOURS
14. ΚΡΕΠΑΛ

ΤΟ ΠΛΗΡΕΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΝΕΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΤΡΙΤΗ29/09/20 21:00 ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙΔΑΣΚΑΛΟΙ 2-2
ΤΕΤΑΡΤΗ30/09/20 21:00 ΚΡΟΥΣΜΑΤΑF.C. – PLATANOS TOURS 4-9
ΤΕΤΑΡΤΗ30/09/20 22:00 ALPHA FM 104,7 – LOCK CAFE 11-5
ΠΕΜΠΤΗ 01/10/20 21:00 BACΑ JUNIORS – ΚΡΕΠΑΛ 13-1
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 02/10/20 22:20 ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙΕΘΝΙΚΟΣ 7-12
ΤΡΙΤΗ 06/10/20 21:00 CRETA SECURITY ΑΚ-47 6-6
ΔΕΥΤΕΡΑ 12/10/20 20:00 FRAOULES- OUTSIDERS 2-5
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΤΕΤΑΡΤΗ 07/10/20 21:30 PLATANOSTOURSFRAOULES 10-2
ΤΕΤΑΡΤΗ 07/10/20 22:30 ALPHA FM 104,7- OUTSIDERS 4-3
ΠΕΜΠΤΗ 08/10/20 20:00 ΔΑΣΚΑΛΟΙΑΚ-47 9-9
ΠΕΜΠΤΗ 08/10/20 21:00 CRETA SECURITYΚΡΕΠΑΛ 6-1
ΔΕΥΤΕΡΑ 12/10/20 21:15 ΕΘΝΙΚΟΣΚΡΟΥΣΜΑΤΑ F.C. 10-4
ΤΕΤΑΡΤΗ 28/10/20 22:00 ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ – BACΑ JUNIORS 0-6 (7-5)
ΤΕΤΑΡΤΗ 14/07/21 21:00 LOCK CAFEΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ 4-10
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΔΕΥΤΕΡΑ 05/10/20 21:15 ΕΘΝΙΚΟΣ– FRAOULES 11-9
ΤΡΙΤΗ 13/10/20 21:00 ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΚΡΕΠΑΛ 14-3
ΤΡΙΤΗ 13/10/20 23:00 LOCK CAFEΑΚ-47 5-5
ΤΕΤΑΡΤΗ 14/10/20 21:30 ALPHA FM 104,7- PLATANOSTOURS 4-7
ΠΕΜΠΤΗ 15/10/20 21:00 BACΑ JUNIORS – CRETA SECURITY 7-9
    ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ ΚΡΟΥΣΜΑΤΑ F.C. 0-6
ΔΕΥΤΕΡΑ21/06/21 21:00 OUTSIDERS – ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ 12-1
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΔΕΥΤΕΡΑ 19/10/20 20:00 FRAOULESΑΚ-47 0-6
ΔΕΥΤΕΡΑ 19/10/20 21:00 OUTSIDERS – ΔΑΣΚΑΛΟΙ 13-4
ΤΕΤΑΡΤΗ 21/10/20 21:00 ΕΘΝΙΚΟΣ – BACΑ JUNIORS 4-7
ΠΕΜΠΤΗ 22/10/20 21:00 ΚΡΕΠΑΛΚΡΟΥΣΜΑΤΑ F.C. 1-8
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 23/10/20 22:20 ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ –LOCK CAFE 0-6 (7-3)
ΤΕΤΑΡΤΗ 07/07/21 22:30 ALPHAFM 104,7 – ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ 3-4
ΤΕΤΑΡΤΗ 07/07/21 21:30 CRETA SECURITY-PLATANOS TOURS 5-7
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΔΕΥΤΕΡΑ 26/10/20 19:45 ALPHAFM 104,7 – ΑΚ-47 11-8
ΔΕΥΤΕΡΑ 26/10/20 21:00 BACΑ JUNIORS –ΚΡΟΥΣΜΑΤΑF.C. 6-4
ΤΡΙΤΗ 27/10/20 21:15 ΕΘΝΙΚΟΣCRETA SECURITY 5-2
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 30/10/20 20:00 FRAOULESΚΡΕΠΑΛ 0-6
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 30/10/20 23:20 ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ 0-6
    PLATANOS TOURS ΔΑΣΚΑΛΟΙ 6-0
ΠΕΜΠΤΗ 06/07/21 21:00 LOCK CAFE – OUTSIDERS 2-7
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΠΕΜΠΤΗ 29/10/20 21:00 ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ -FRAOULES 6-0
ΔΕΥΤΕΡΑ 02/11/20 21:00 CRETA SECURITYΔΑΣΚΑΛΟΙ 5-5
ΤΡΙΤΗ 03/11/20 21:00 OUTSIDERS – ΚΡΕΠΑΛ 13-1
ΤΕΤΑΡΤΗ 04/11/20 21:00 ALPHA FM 104,7 –ΚΡΟΥΣΜΑΤΑF.C. 5-2
ΤΕΤΑΡΤΗ 04/11/20 22:00 LOCK CAFE –BACΑ JUNIORS 7-12
ΠΕΜΠΤΗ 05/11/20 21:15 PLATANOS TOURS ΑΚ-47 6-0
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 06/11/20 22:20 ΕΘΝΙΚΟΣΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ 2-1
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΤΕΤΑΡΤΗ 16/06/21 21:00 OUTSIDERS- BACΑ JUNIORS 6-6
ΔΕΥΤΕΡΑ 12/07/21 21:00 ΚΡΟΥΣΜΑΤΑ F.C. ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ 1-5
ΤΡΙΤΗ 13/07/21 21:20 PLATANOS TOURS –ΚΡΕΠΑΛ 6-0
ΤΡΙΤΗ 13/07/21 22:20 LOCK CAFE –CRETA SECURITY 2-9
    ΑΚ-47- ΕΘΝΙΚΟΣ 0-6
    ALPHA FM 104,7– FRAOULES 6-0
    ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ – ΔΑΣΚΑΛΟΙ 0-6
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΤΕΤΑΡΤΗ 28/10/20 23:00 PLATANOS TOURS ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ 5-2
ΤΕΤΑΡΤΗ 23/06/21 20:00 LOCK CAFE – ΚΡΕΠΑΛ 14-4
ΤΕΤΑΡΤΗ 23/06/21 22:15 ALPHA FM 104,7- ΕΘΝΙΚΟΣ 6-14
ΠΕΜΠΤΗ08/07/21 21:00 OUTSIDERS – ΑΚ-47 6-0
BACΑ JUNIORS -ΔΑΣΚΑΛΟΙ 6-0
    ΚΡΟΥΣΜΑΤΑ F.C.– FRAOULES 6-0
    ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ –CRETA SECURITY 0-6
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 30/10/20 22:20 ΔΑΣΚΑΛΟΙΕΘΝΙΚΟΣ 113
ΤΡΙΤΗ 22/06/21 21:30 ΚΡΟΥΣΜΑΤΑ F.C.– CRETA SECURITY 3-8
ΤΡΙΤΗ 29/06/21 21:00 ALPHA FM 104,7– ΚΡΕΠΑΛ 14-1
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 25/06/21 22:20 ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙΑΚ-47 7-4
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 09/07/21 22:20 PLATANOS TOURS LOCK CAFE 9-6
    BACΑ JUNIORS -FRAOULES 6-0
    ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙOUTSIDERS 0-6
                                                             10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΔΕΥΤΕΡΑ 28/06/21 21:00 LOCK CAFE – ΕΘΝΙΚΟΣ 9-4
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 02/07/21 22:20 ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙΚΡΕΠΑΛ 12-4
ΤΕΤΑΡΤΗ 14/07/21 22:00 ALPHA FM 104,7–BACΑJUNIORS 6-0
ΠΕΜΠΤΗ 15/07/21 21:00 PLATANOS TOURS – OUTSIDERS 6-0 (6-7)
    ΚΡΟΥΣΜΑΤΑ F.C.– ΔΑΣΚΑΛΟΙ 6-0
    ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ – ΑΚ-47 0-6
    CRETA SECURITY -FRAOULES 6-0
                                                             11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΤΕΤΑΡΤΗ 16/06/21 22:00 ΕΘΝΙΚΟΣPLATANOS TOURS 6-3
ΔΕΥΤΕΡΑ 05/07/21 21:00 ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙCRETA SECURITY 7-4
ΔΕΥΤΕΡΑ12/07/21 21:00 OUTSIDERSΚΡΟΥΣΜΑΤΑ F.C. 5-9
ΠΕΜΠΤΗ 08/07/21 21:00 ΑΚ-47BACΑ JUNIORS 0-6
ALPHA FM 104,7– ΔΑΣΚΑΛΟΙ 6-0
    LOCK CAFE -FRAOULES 6-0
    ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ – ΚΡΕΠΑΛ 0-6
                                                             12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΤΕΤΑΡΤΗ 16/06/21 20:00 ΑΚ-47ΚΡΕΠΑΛ 16-4
ΤΕΤΑΡΤΗ 16/06/21 23:00 ALPHA FM 104,7– CRETA SECURITY 4-4
ΠΕΜΠΤΗ 17/06/21 21:00 LOCK CAFE –ΚΡΟΥΣΜΑΤΑ F.C. 4-6
ΤΕΤΑΡΤΗ 30/06/21 21:00 ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ –BACΑ JUNIORS 4-4
ΤΕΤΑΡΤΗ 30/06/21 22:00 ΕΘΝΙΚΟΣ– OUTSIDERS 6-4
    ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ –PLATANOS TOURS 0-6
    ΔΑΣΚΑΛΟΙ-FRAOULES 6-0
                                                             13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΤΕΤΑΡΤΗ 23/06/21 21:15 PLATANOS TOURS–BACΑ JUNIORS 2-6
ΤΡΙΤΗ 29/06/21 22:00 CRETA SECURITYOUTSIDERS 3-6
ΠΕΜΠΤΗ 01/07/21 21:00 ΑΚ-47 –ΚΡΟΥΣΜΑΤΑ F.C. 4-7
ΤΡΙΤΗ 06/07/21 22:00 ΕΘΝΙΚΟΣΚΡΕΠΑΛ 11-3
LOCK CAFE – ΔΑΣΚΑΛΟΙ 6-0
    ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ – FRAOULES 60
    ALPHA FM 104,7– ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ 6-0

*Η ΟΜΑΔΑ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ ΑΝΤΙΚΑΤΕΣΤΗΣΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΡΟΚΑΜΠΙΛΑΔΕΣ ΠΟΥ ΑΠΟΣΥΡΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ.

**Η ΟΜΑΔΑ FRAOULES ΑΠΟΒΛΗΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ  ΛΟΓΩ ΑΣΥΝΕΠΕΙΑΣ ΚΑΙ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΤΟΥΣ ΒΑΘΜΟΥΣ.

*** Η ΟΜΑΔΑ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ ΑΠΟΒΛΗΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΛΟΓΩ ΜΗ ΤΗΡΗΣΗΣ ΤΟΥ ΚΑΝΟΝΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΕΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΠΑΙΚΤΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΤΟΥΣ ΒΑΘΜΟΥΣ..

****Η ΟΜΑΔΑ  OUTSIDERS ΠΗΡΕ ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ CAMPARI FC ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΣΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

*****Η ΟΜΑΔΑ  ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙΠΗΡΕ ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣBESTCARFC ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΣΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

****** Η ΟΜΑΔΑ ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΔΕΝ ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΣΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΠΗΡΑΝ ΤΟΥΣ ΒΑΘΜΟΥΣ.

*******Η ΟΜΑΔΑ ΑΚ-47 ΑΠΟΒΛΗΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΛΟΓΩ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ.

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ