Πρόγραμμα ανδρικό 6χ6

Το Ανδρικό Πρωτάθλημα θα συνεχιστεί αμέσως μετά το τέλος των περιοριστικών μέτρων.
ΟΜΙΛΟΣ
1. ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ
2. ΕΘΝΙΚΟΣ
3. BACΑ JUNIORS
4. ΚΡΟΥΣΜΑΤΑ F.C.
5. CRETA SECURITY
6. FRAOULES
7. ΔΑΣΚΑΛΟΙ
8. ALPHA FM 104,7
9. LOCK CAFE
10. BEST CAR F.C.
11.CAMPARI F.C.
12. ΑΚ-47
13. PLATANOS TOURS
14.ΚΡΕΠΑΛ
ΤΟ ΠΛΗΡΕΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΝΕΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΤΡΙΤΗ29/09/20 21:00 BEST CAR F.C. – ΔΑΣΚΑΛΟΙ 2-2
ΤΕΤΑΡΤΗ30/09/20 21:00 ΚΡΟΥΣΜΑΤΑ F.C. – PLATANOS TOURS 4-9
ΤΕΤΑΡΤΗ30/09/20 22:00 ALPHA FM 104,7 – LOCK CAFE 11-5
ΠΕΜΠΤΗ 01/10/20 21:00 BACΑ JUNIORS – ΚΡΕΠΑΛ 13-1
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 02/10/20 22:20 ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ -ΕΘΝΙΚΟΣ 7-12
ΤΡΙΤΗ 06/10/20 21:00 CRETA SECURITY –ΑΚ-47 6-6
ΔΕΥΤΕΡΑ 12/10/20 20:00 FRAOULES- CAMPARI F.C. 2-5

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΤΡΙΤΗ 06/10/20 23:00 LOCK CAFE – BEST CAR F.C. 3-6
ΤΕΤΑΡΤΗ 07/10/20 21:30 PLATANOS TOURS- FRAOULES 10-2
ΤΕΤΑΡΤΗ 07/10/20 22:30 ALPHA FM 104,7- CAMPARI F.C. 4-3
ΠΕΜΠΤΗ 08/10/20 20:00 ΔΑΣΚΑΛΟΙ – ΑΚ-47 9-9
ΠΕΜΠΤΗ 08/10/20 21:00 CRETA SECURITY- ΚΡΕΠΑΛ 6-1
ΔΕΥΤΕΡΑ 12/10/20 21:15 ΕΘΝΙΚΟΣ–ΚΡΟΥΣΜΑΤΑ F.C. 10-4
ΤΕΤΑΡΤΗ 28/10/20 22:00 ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ – BACΑ JUNIORS 0-6 (7-5)

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΔΕΥΤΕΡΑ 05/10/20 21:15 ΕΘΝΙΚΟΣ– FRAOULES 11-9
ΤΡΙΤΗ 13/10/20 21:00 ΔΑΣΚΑΛΟΙ – ΚΡΕΠΑΛ 14-3
ΤΡΙΤΗ 13/10/20 23:00 LOCK CAFE – ΑΚ-47 5-5
ΤΕΤΑΡΤΗ 14/10/20 21:30 ALPHA FM 104,7- PLATANOS TOURS 4-7
ΤΕΤΑΡΤΗ 14/10/20 22:30 CAMPARI F.C.- BEST CAR F.C. 5-3
ΠΕΜΠΤΗ 15/10/20 21:00 BACΑ JUNIORS – CRETA SECURITY 7-9
ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ – ΚΡΟΥΣΜΑΤΑ F.C. 0-6

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΔΕΥΤΕΡΑ 19/10/20 20:00 FRAOULES – ΑΚ-47 0-6
ΔΕΥΤΕΡΑ 19/10/20 21:00 CAMPARI F.C.- ΔΑΣΚΑΛΟΙ 13-4
ΤΕΤΑΡΤΗ 21/10/20 21:00 ΕΘΝΙΚΟΣ – BACΑ JUNIORS 4-7
ΠΕΜΠΤΗ 22/10/20 21:00 ΚΡΕΠΑΛ–ΚΡΟΥΣΜΑΤΑ F.C. 1-8
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 23/10/20 22:20 ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ -LOCK CAFE 0-6 (7-3)
ΔΕΥΤΕΡΑ 09/11/20 20:00 ALPHA FM 104,7 – BEST CAR F.C.
ΤΡΙΤΗ 17/11/20 21:15 CRETA SECURITY-PLATANOS TOURS

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΔΕΥΤΕΡΑ 26/10/20 19:45 ALPHA FM 104,7 – ΑΚ-47 11-8
ΔΕΥΤΕΡΑ 26/10/20 21:00 BACΑ JUNIORS –ΚΡΟΥΣΜΑΤΑ F.C. 6-4
ΤΡΙΤΗ 27/10/20 21:15 ΕΘΝΙΚΟΣ – CRETA SECURITY 5-2
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 30/10/20 20:00 FRAOULES – ΚΡΕΠΑΛ 0-6
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 30/10/20 22:20 LOCK CAFE –CAMPARI F.C. 4-5
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13/11/20 22:15 PLATANOS TOURS – ΔΑΣΚΑΛΟΙ
ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ – BEST CAR F.C. 0-6

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΠΕΜΠΤΗ 29/10/20 21:00 ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ – FRAOULES 6-0
ΔΕΥΤΕΡΑ 02/11/20 21:00 CRETA SECURITY-ΔΑΣΚΑΛΟΙ
ΤΡΙΤΗ 03/11/20 21:00 CAMPARI F.C.- ΚΡΕΠΑΛ
ΤΕΤΑΡΤΗ 04/11/20 21:00 ALPHA FM 104,7 –ΚΡΟΥΣΜΑΤΑ F.C.
ΤΕΤΑΡΤΗ 04/11/20 22:00 LOCK CAFE –BACΑ JUNIORS
ΠΕΜΠΤΗ 05/11/20 21:15 PLATANOS TOURS – ΑΚ-47
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 06/11/20 22:20 ΕΘΝΙΚΟΣ – BEST CAR F.C.

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΤΡΙΤΗ 10/11/20 21:00 LOCK CAFE –CRETA SECURITY
ΤΕΤΑΡΤΗ 11/11/20 21:15 PLATANOS TOURS -ΚΡΕΠΑΛ
ΤΕΤΑΡΤΗ 11/11/20 22:15 ΑΚ-47- ΕΘΝΙΚΟΣ
ΠΕΜΠΤΗ 12/11/20 20:45 CAMPARI F.C.- BACΑ JUNIORS
ΔΕΥΤΕΡΑ 16/11/20 21:00 ΚΡΟΥΣΜΑΤΑ F.C. – BEST CAR F.C.
ALPHA FM 104,7– FRAOULES
ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ – ΔΑΣΚΑΛΟΙ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΤΕΤΑΡΤΗ 28/10/20 23:00 PLATANOS TOURS – BEST CAR F.C. 5-2
ΤΡΙΤΗ 17/11/20 20:00 CAMPARI F.C.- ΑΚ-47
ΤΕΤΑΡΤΗ 18/11/20 21:15 LOCK CAFE – ΚΡΕΠΑΛ
ΤΕΤΑΡΤΗ 18/11/20 22:15 ALPHA FM 104,7- ΕΘΝΙΚΟΣ
ΠΕΜΠΤΗ 19/11/20 20:45 BACΑ JUNIORS -ΔΑΣΚΑΛΟΙ
ΚΡΟΥΣΜΑΤΑ F.C.– FRAOULES
ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ –CRETA SECURITY

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΔΕΥΤΕΡΑ 23/11/20 21:00 ΚΡΟΥΣΜΑΤΑ F.C.– CRETA SECURITY
ΤΡΙΤΗ 24/11/20 21:00 ΔΑΣΚΑΛΟΙ – ΕΘΝΙΚΟΣ
ΠΕΜΠΤΗ 10/12/20 20:45 BEST CAR F.C.- ΑΚ-47
ΤΕΤΑΡΤΗ 09/12/20 20:00 ALPHA FM 104,7– ΚΡΕΠΑΛ
ΤΕΤΑΡΤΗ 16/12/20 22:15 PLATANOS TOURS – LOCK CAFE
BACΑ JUNIORS – FRAOULES
ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ – CAMPARI F.C.

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΔΕΥΤΕΡΑ 09/11/20 21:00 ΚΡΟΥΣΜΑΤΑ F.C.– ΔΑΣΚΑΛΟΙ
ΤΕΤΑΡΤΗ 25/11/20 20:00 BEST CAR F.C.- ΚΡΕΠΑΛ
ΤΕΤΑΡΤΗ 25/11/20 21:00 ALPHA FM 104,7–BACΑ JUNIORS
ΤΕΤΑΡΤΗ 25/11/20 22:00 PLATANOS TOURS – CAMPARI F.C.
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 27/11/20 22:15 LOCK CAFE – ΕΘΝΙΚΟΣ
ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ – ΑΚ-47
CRETA SECURITY – FRAOULES

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΤΕΤΑΡΤΗ 02/12/20 22:15 ALPHA FM 104,7– ΔΑΣΚΑΛΟΙ
ΔΕΥΤΕΡΑ 07/12/20 21:00 BEST CAR F.C.–CRETA SECURITY
ΤΡΙΤΗ 08/12/20 21:15 ΕΘΝΙΚΟΣ–PLATANOS TOURS
ΤΕΤΑΡΤΗ 09/12/20 21:00 ΑΚ-47- BACΑ JUNIORS
ΠΕΜΠΤΗ 10/12/20 21:00 CAMPARI F.C.- ΚΡΟΥΣΜΑΤΑ F.C.
LOCK CAFE – FRAOULES
ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ – ΚΡΕΠΑΛ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 04/12/20 22:15 LOCK CAFE –ΚΡΟΥΣΜΑΤΑ F.C.
ΔΕΥΤΕΡΑ 14/12/20 21:00 ALPHA FM 104,7– CRETA SECURITY
ΤΡΙΤΗ 15/12/20 21:00 ΑΚ-47- ΚΡΕΠΑΛ
ΤΕΤΑΡΤΗ 16/12/20 21:15 ΕΘΝΙΚΟΣ– CAMPARI F.C.
ΠΕΜΠΤΗ 17/12/20 21:00 BEST CAR F.C.–BACΑ JUNIORS
ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ –PLATANOS TOURS
ΔΑΣΚΑΛΟΙ- FRAOULES

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΠΕΜΠΤΗ 19/11/20 20:45 ΑΚ-47 –ΚΡΟΥΣΜΑΤΑ F.C.
ΔΕΥΤΕΡΑ 30/11/20 21:00 CRETA SECURITY- CAMPARI F.C.
ΤΡΙΤΗ 01/12/20 21:15 ΕΘΝΙΚΟΣ – ΚΡΕΠΑΛ
ΤΕΤΑΡΤΗ 02/12/20 21:15 PLATANOS TOURS–BACΑ JUNIORS
ΤΕΤΑΡΤΗ 09/12/20 22:00 LOCK CAFE – ΔΑΣΚΑΛΟΙ
BEST CAR F.C. – FRAOULES
ALPHA FM 104,7– ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ

*Η ΟΜΑΔΑ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ ΑΝΤΙΚΑΤΕΣΤΗΣΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΡΟΚΑΜΠΙΛΑΔΕΣ ΠΟΥ ΑΠΟΣΥΡΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ.
**Η ΟΜΑΔΑ FRAOULES ΑΠΟΒΛΗΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΛΟΓΩ ΑΣΥΝΕΠΕΙΑΣ.
*** Η ΟΜΑΔΑ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ ΑΠΟΒΛΗΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΛΟΓΩ ΜΗ ΤΗΡΗΣΗΣ ΤΟΥ ΚΑΝΟΝΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΕΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΠΑΙΚΤΕΣ.

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ