Πρόγραμμα ανδρικό 6χ6

ΝΟ. ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ PLAY OFFS ΝΟΚ ΑΟΥΤ ΣΚΟΡ
1.   ΦΡΟΥΤΕΝΩΣΗ ΡΕΘΥΜΝΟΥ –  ΠΕΡΔΙΚΑ 6-0
2.   JETEAM –  IRON MAIDEN 6-0
3. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 07/02/20 22:20 ΡΟΚΑΜΠΙΛΑΔΕΣ –  ΑΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΟΙ 10-6
4.   ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ-  ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΣΚΟΥΛΟΥΦΙΑΝΑΚΗΣ 0-6
ΝΟ. ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΩΝ ΝΟΚ ΑΟΥΤ ΣΚΟΡ
A. ΔΕΥΤΕΡΑ 10/02/20 21:00 ΤΕΕ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ  –  ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΣΚΟΥΛΟΥΦΙΑΝΑΚΗΣ 8-2
Β. ΤΡΙΤΗ 11/02/20 22:10 ΕΘΝΙΚΟΣ  –  ΡΟΚΑΜΠΙΛΑΔΕΣ 0-5
Γ. ΤΡΙΤΗ 11/02/20 21:00 PLATANOS TOURS  –   JETEAM 1-1  5-3 PEN
Δ. ΔΕΥΤΕΡΑ 10/02/20 22:10 ALPHA FM   –   ΦΡΟΥΤΕΝΩΣΗ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 1-6
ΝΟ. ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΗΜΙΤΕΛΙΚΩΝ ΝΟΚ ΑΟΥΤ ΣΚΟΡ
1. ΔΕΥΤΕΡΑ 24/02/20 22:00 ΤΕΕ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ- ΦΡΟΥΤΕΝΩΣΗ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 8-5
2. ΔΕΥΤΕΡΑ 17/02/20 21:30 ΡΟΚΑΜΠΙΛΑΔΕΣ – PLATANOS TOURS 3-5
ΝΟ. ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΣΚΟΡ
Β.     TEE MHXANIKOI – PLATANOS TOURS  

CALCETTO CUP 6X6 ΑΝΔΡΙΚΟ ΧΕΙΜΩΝΑΣ 2019-2020

 ΟΜΙΛΟΣ
1. ΡΟΚΑΜΠΙΛΑΔΕΣ
2. ΤΕΕ/ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ
3. ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ
4. ΕΘΝΙΚΟΣ
5. ALPHA FM 104,7
6. JETEAM
7. IRON MAIDEN
8. ΦΡΟΥΤΕΝΩΣΗ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
9. ΑΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΟΙ
10. ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΣΚΟΥΛΟΥΦΙΑΝΑΚΗΣ
11. ΠΕΡΔΙΚΑ
12. PLATANOS TOURS

ΤΟ ΠΛΗΡΕΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΝΕΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΔΕΥΤΕΡΑ 11/11/19 21:00 ΡΟΚΑΜΠΙΛΑΔΕΣ – TEE/MHXANIKOI

 

46
ΔΕΥΤΕΡΑ 11/11/19 22:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΔΙΚΑ 13-6
ΤΡΙΤΗ 12/11/19 21:00 ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΣΚΟΥΛΟΥΦΙΑΝΑΚΗΣ – ALPHA FM 104,7 5-4
ΤΡΙΤΗ 12/11/19 22:00 IRON MAIDEN – ΦΡΟΥΤΕΝΩΣΗ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 2-7
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 15/11/19 22:20 ΑΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΟΙ – JETEAM 4-7
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20/12/19 22:20 PLATANOS TOURS-ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ 6-0
2η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΔΕΥΤΕΡΑ 18/11/19 21:00 ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΡΟΚΑΜΠΙΛΑΔΕΣ 6-5
ΔΕΥΤΕΡΑ 18/11/19 22:00 ΕΘΝΙΚΟΣ TEE/MHXANIKOI 10-1
ΤΡΙΤΗ 19/11/19 20:00 ΠΕΡΔΙΚΑ –  JETEAM 6-7
ΤΡΙΤΗ 19/11/19 21:00 IRON MAIDEN – ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΣΚΟΥΛΟΥΦΙΑΝΑΚΗΣ 3-5
ΤΡΙΤΗ 19/11/19 22:00 ΑΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΟΙ – ΦΡΟΥΤΕΝΩΣΗ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 4-13
ΤΕΤΑΡΤΗ 20/11/19 21:00 ALPHA FM 104,7 – PLATANOS TOURS 3-4
3η      ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΔΕΥΤΕΡΑ 25/11/19 21:00 TEE/MHXANIKOI – ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΣΚΟΥΛΟΥΦΙΑΝΑΚΗΣ 7-4
ΔΕΥΤΕΡΑ 25/11/19 22:00 ΕΘΝΙΚΟΣΦΡΟΥΤΕΝΩΣΗ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 5-6
ΤΡΙΤΗ 26/11/19 20:00 ΑΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΟΙΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ 9-8
ΤΕΤΑΡΤΗ 27/11/19 21:00 ΠΕΡΔΙΚΑ – PLATANOS TOURS 0-6
ΠΕΜΠΤΗ 28/11/19 21:00 ALPHA FM 104,7 – IRON MAIDEN 10-3
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 03/01/20 22:20 JETEAM ΡΟΚΑΜΠΙΛΑΔΕΣ 6-5
4η    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΔΕΥΤΕΡΑ 02/12/19 21:00 JETEAM TEE/MHXANIKOI 2-6
ΤΡΙΤΗ 03/12/19 21:00 ΑΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΟΙ – ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΣΚΟΥΛΟΥΦΙΑΝΑΚΗΣ 1-7
ΤΡΙΤΗ 03/12/19 22:00 ΠΕΡΔΙΚΑ –  ΦΡΟΥΤΕΝΩΣΗ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 6-9
ΤΕΤΑΡΤΗ 04/12/19 21:00 IRON MAIDEN – PLATANOS TOURS 7-8
ΠΕΜΠΤΗ 05/12/19 21:00 ALPHA FM 104,7 – ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ 6-0
ΤΕΤΑΡΤΗ 22/01/20 22:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΟΚΑΜΠΙΛΑΔΕΣ 1-4
5η     ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΔΕΥΤΕΡΑ 09/12/19 20:00 IRON MAIDEN – ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ 2-7
ΔΕΥΤΕΡΑ 09/12/19 21:00 JETEAM ΕΘΝΙΚΟΣ 3-7
ΔΕΥΤΕΡΑ 09/12/19 22:00 TEE/MHXANIKOI – ΦΡΟΥΤΕΝΩΣΗ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 6-0
ΤΡΙΤΗ 10/12/19 21:00 ΠΕΡΔΙΚΑ – ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΣΚΟΥΛΟΥΦΙΑΝΑΚΗΣ 0-6
ΤΡΙΤΗ 10/12/19 22:00 ALPHA FM 104,7 ΡΟΚΑΜΠΙΛΑΔΕΣ 5-4
ΠΕΜΠΤΗ 12/12/19 21:00 ΑΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΟΙPLATANOS TOURS 4-7
6η      ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΔΕΥΤΕΡΑ 16/12/19 21:00 ΕΘΝΙΚΟΣ – ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΣΚΟΥΛΟΥΦΙΑΝΑΚΗΣ 6-0
ΔΕΥΤΕΡΑ 16/12/19 22:00 TEE/MHXANIKOI – PLATANOS TOURS 7-5
ΤΡΙΤΗ 17/12/19 21:00 IRON MAIDEN – ΡΟΚΑΜΠΙΛΑΔΕΣ 0-6
ΤΡΙΤΗ 17/12/19 22:00 JETEAMΦΡΟΥΤΕΝΩΣΗ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 6-7
ΤΕΤΑΡΤΗ 18/12/19 21:00 ΠΕΡΔΙΚΑΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ 5-11
ΠΕΜΠΤΗ 19/12/19 21:00 ALPHA FM 104,7 ΑΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΟΙ 4-3
7η      ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΤΕΤΑΡΤΗ 08/01/20 20:30 ΡΟΚΑΜΠΙΛΑΔΕΣPLATANOS TOURS 9-5
ΤΕΤΑΡΤΗ 08/01/20 21:30 ΕΘΝΙΚΟΣΑΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΟΙ 6-0
ΠΕΜΠΤΗ -09/01/20 21:00 ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΣΚΟΥΛΟΥΦΙΑΝΑΚΗΣΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ 2-6
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 10/01/20 22:20 TEE/MHXANIKOI – ΠΕΡΔΙΚΑ 10-9
ΔΕΥΤΕΡΑ 13/01/20 22:30 ΦΡΟΥΤΕΝΩΣΗ ΡΕΘΥΜΝΟΥALPHA FM 104,7 4-4
ΤΕΤΑΡΤΗ 05/02/20 22:00 JETEAM IRON MAIDEN 6-0
8η      ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΔΕΥΤΕΡΑ 13/01/20 20:30 ΡΟΚΑΜΠΙΛΑΔΕΣΠΕΡΔΙΚΑ 6-0
ΔΕΥΤΕΡΑ 13/01/20 21:30 TEE/MHXANIKOI ΑΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΟΙ 8-3
ΤΡΙΤΗ 14/01/20 21:00 ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ – ΦΡΟΥΤΕΝΩΣΗ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 6-0
ΤΡΙΤΗ 14/01/20 22:00 ΕΘΝΙΚΟΣ – IRON MAIDEN 7-0
ΠΕΜΠΤΗ -16/01/20 21:00 JETEAM ALPHA FM 104,7 5-4
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 31/01/20 22:00 PLATANOS TOURS – ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΣΚΟΥΛΟΥΦΙΑΝΑΚΗΣ 6-0
9η      ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΔΕΥΤΕΡΑ 20/01/20 20:30 TEE/MHXANIKOI ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ 6-3
ΔΕΥΤΕΡΑ 20/01/20 21:30 ΕΘΝΙΚΟΣ PLATANOS TOURS 18-8
ΔΕΥΤΕΡΑ 20/01/20 22:30 ΡΟΚΑΜΠΙΛΑΔΕΣΦΡΟΥΤΕΝΩΣΗ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 35
ΤΡΙΤΗ 21/01/20 21:00 JETEAM ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΣΚΟΥΛΟΥΦΙΑΝΑΚΗΣ 3-0
ΤΡΙΤΗ 21/01/20 22:00 IRON MAIDEN ΑΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΟΙ 0-6
    ALPHA FM 104,7 ΠΕΡΔΙΚΑ 6-0
10η      ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΔΕΥΤΕΡΑ 27/01/20 21:00 ΡΟΚΑΜΠΙΛΑΔΕΣΕΛΑΣΤΙΚΑ ΣΚΟΥΛΟΥΦΙΑΝΑΚΗΣ 4-2
ΔΕΥΤΕΡΑ 27/01/20 22:00 ΕΘΝΙΚΟΣ – ALPHA FM 104,7 0-6
ΤΡΙΤΗ 28/01/20 22:00 ΦΡΟΥΤΕΝΩΣΗ ΡΕΘΥΜΝΟΥPLATANOS TOURS 6-10
ΠΕΜΠΤΗ –30/01/20 21:00 JETEAM ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ 5-2
ΤΕΤΑΡΤΗ 29/01/20 22:00 TEE/MHXANIKOI IRON MAIDEN 6-0
    ΑΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΟΙ ΠΕΡΔΙΚΑ 6-0
11η      ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΔΕΥΤΕΡΑ 03/02/20 20:00 ΡΟΚΑΜΠΙΛΑΔΕΣΑΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΟΙ 6-0
ΔΕΥΤΕΡΑ 03/02/20 21:00 TEE/MHXANIKOI ALPHA FM 104,7 5-9
ΔΕΥΤΕΡΑ 03/02/20 22:00 ΕΘΝΙΚΟΣΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ 6-0
ΤΡΙΤΗ 04/02/20 22:00 ΦΡΟΥΤΕΝΩΣΗ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΣΚΟΥΛΟΥΦΙΑΝΑΚΗΣ 6-0
ΤΕΤΑΡΤΗ 05/02/20 22:00 JETEAM PLATANOS TOURS 7-10
    IRON MAIDEN ΠΕΡΔΙΚΑ 6-0

ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΥΜΕ

*ΟΤΙ Η ΟΜΑΔΑ ERASMUS TEAM ΠΑΡΑΙΤΗΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ IRON MAIDEN.

**ΟΤΙ Η ΟΜΑΔΑ ΠΕΡΔΙΚΑ ΑΠΟΒΛΗΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΕΠΕΙΔΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΕ 3 ΜΗΔΕΝΙΣΜΟΥΣ. ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ ΤΗΣ ΚΕΡΔΙΖΟΥΝ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ Η 5Η ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΣΤΑ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ.